Książki uczące obstawiania

Gdy zaczniesz stawiać pierwsze kroki w świecie bukmacherstwa, szybko może się okazać, że typowanie wyników meczów nie jest takie proste, jak je malują. Możesz wtedy wspomóc się poradami innych graczy. W sieci jest mnóstwo for dyskusyjnych i portali bukmacherskich z bezpłatnymi poradami i analizami, niestety publikowane w takich miejscach teksty często są mało rzetelne. Całe szczęście masz także do dyspozycji książki, w których doświadczeni gracze wymieniają się z czytelnikiem swoją wiedzą.

Początkującym typerom polecamy przede wszystkim „Riskless Investment” George’a Lynama, „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” duetu Fabrizio & Hunter oraz „The Odds: One Season, Three Gamblers” Ch. Millmana. To biblie bukmacherstwa, w których możesz znaleźć mnóstwo przydatnych porad i dokładne objaśnienia archiwalnych meczy, dzięki którym nauczysz się samodzielnego dokonywania analiz sportowych i wyciągania wniosków, a w końcu zarabiania pieniędzy na zakładach. Większość z tych tytułów można znaleźć w księgarniach internetowych, ponadto parę z nich wydano również w wersji polskojęzycznej.

Jeżeli przeczytałeś już powyższe pozycje książkowe, jednak wciąż nie radzisz sobie zbyt dobrze w branży bukmacherskiej, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach kasynowych takich jak baccarat, poker, ruletka, blackjack czy sloty one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj się w kasynie internetowym, a może los się do ciebie uśmiechnie:)